Lokalizacja: Inżynierska 5, Warszawa
Max. osób: 5
Kuchnia: płyta elektryczna, lodówka, pralka, czajnik bezprzewodowy, ekspres do kawy, herbata, kawa, cukier, naczynia, sztućce, talerze, kubki, kieliszki do wina itp.
Salon: duża, podwójna, rozkładana sofa, łóżko jednoosobowe, TV LCD, DVD, Hi-Fi, wygodny fotel bujany
Sypialnia: dwa szerokie łóżka, szafa na ubrania, pościel
Łazienka: w pełni wyposażona, kabina prysznicowa, ręczniki
Transport: lokalizacja blisko Centrum Handlowego ‘Wileńska’ umożliwia dogodny dojazd autobusowy lub tramwajowy do centrum miasta

Apartament znajduje się na parterze kamienicy przy klimatycznej ulicy Inżynierskiej, będącej swoistym centrum kulturalno-artystycznym prawobrzeżnej strony Warszawy.
Nowocześnie urządzony, jasny, przestronny salon z wygodną kanapą, łóżkiem i bujanym fotelem. Przytulna sypialnia z dwoma łóżkami i dużą szafą. Widna, kolorowa kuchnia. Funkcjonalna łazienka z kabiną prysznicową.
W podwórzu możliwość bezpłatnego zaparkowania samochodu. Świetne połączenia komunikacyjne (autobus, tramwaj, w przyszłości metro), w pobliżu wiele bardzo popularnych w mieście pubów i klubów, park, zoo, kryty basen, a także liczne galerie i teatry.

CENNIK

1-2 osoby 250zł
3 osoby 280zł
4 osoby 320zł
5 osób 380zł

UWAGA – W przypadku przyjazdu w tym samym dniu, w którym dokonali Państwo rezerwacji, prosimy o kontakt najpóźniej do godz. 18 pod nr tel. +48 501 075 214 w celu odebrania kluczy.